Chcete tvořit nový tým v nové práci? Nástup ihned - Nový Jičín Kopřivnice

Aktualizováno:

20. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Kopřivnice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Ukrajina

Nabízený plat:

21350 - 35000 Kč za měsíc

Firma:

Comac jobs Nový Jičín

Požadavky

* Manuální zručnost a schopnost pracovat s výrobními stroji
* Spolehlivost a důslednost při plnění pracovních úkolů
* Schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně řešit zadané úkoly
* Flexibilitu při střídání směn
* Odpovědný přístup k dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů
* Pečlivost při kontrole kvality výrobků
* Praxe ve výrobě je výhodou, ale není podmínkou – rádi vás zaučíme

Náplň práce

* Manipulace s materiály
* Obsluha výrobních strojů
* Seřizování strojů
* Příprava výrobků k expedici, včetně balení do ochranných obalů

Nabízíme

* Mzda od 21 350 Kč až 35 000 Kč ( motivující platové ohodnocení, které bude stanoveno na základě vašich zkušeností a dovedností)
* Hlavní pracovní poměr ( stabilní pracovní místo s plným úvazkem a možností profesního rozvoje)
* 25 dní dovolené (pro regeneraci a odpočinek, což vám umožní vyvážit pracovní a osobní život)
* Příspěvek na stravování ( formou stravenkového paušálů nebo příspěvkem na obědy)
* Příspěvek na dopravu nebo doprava ZDARMA ( OSTRAVA NEBO FRÝDEK MÍSTEK)
* Příplatky za přesčasy (finanční ohodnocení za práci přesčas, které je nad rámec standardní pracovní doby)
* Odměny a benefity
* Roční odměny na základě výkonnosti
* Možnost účastnit se různých firemních akcí, školení a vzdělávacích programů
* Koordinátor po celou dobu
* NÁSTUP IHNED

Poznámka

Pokud máte zkušenosti v oboru a touhu se podílet na úspěchu naší firmy, rádi vás přivítáme v našem týmu!
Zavolejte na BEZPLATNOU LINKU 800 720 682 nebo zašlete životopis: klara.jaluvkova@comacjobs.cz a zodpovíme Vám veškeré informace a dotazy.

Kontaktní osoba:
Klára Jalůvková
Mobil: +420 608 810 936