Automotiv není nic pro Tebe? Vyráběj gumové hadice - Odry Vítkov

Aktualizováno:

20. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Vítkov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

26000 - 29000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Opava

Firma:

Comac jobs Nový Jičín

Požadavky

* Manuální zručnost a schopnost pracovat s výrobními stroji
* Spolehlivost a důslednost při plnění pracovních úkolů
* Schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně řešit zadané úkoly
* Flexibilitu při střídání směn (třísměnný provoz)
* Odpovědný přístup k dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů
* Pečlivost při kontrole kvality výrobků
* Praxe ve výrobě nebo gumárenském průmyslu je výhodou, ale není podmínkou – rádi vás zaučíme

Náplň práce

* Obsluha výrobních strojů a zařízení na zpracování pryže
* Kontrola kvality vyrobených produktů podle předepsaných standardů
* Příprava materiálů a komponentů pro výrobu
* Dodržování bezpečnostních předpisů a provozních pravidel
* Údržba čistoty a pořádku na pracovišti

Nabízíme

* Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) v zavedené firmě
* Mzda až 29 000 Kč
* Odpovídající platové ohodnocení, s možností navýšení dle výkonu
* Příplatky za práci na odpolední, o víkendech a za přesčasy
* Příspěvky dopravu ( svozová doprava ZDARMA Ostrava)
* Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje
* Zaučení a školení pro nové zaměstnance bez zkušeností
* Přátelský a podporující tým, s dobrou pracovní atmosférou
* Firemní benefity (např. příspěvky na dopravu, volnočasové aktivity nebo bonusy za výkon)
* NÁSTUP IHNED

Poznámka

Zavolejte na BEZPLATNOU LINKU 800 720 682 nebo zašli životopis na e-mail : klara.jaluvkova@comacjobs.cz a domluvíme si osobní pohovor.

Kontaktní osoba:
Klára Jalůvková
Mobil: +420 608 810 936