Hledáme posilu do výroby klobouků – pouze ranní směna! Mošnov

Aktualizováno:

20. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Mošnov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Ukrajina, Jen ranní směnna

Nabízený plat:

21350 - 25000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Nový Jičín

Firma:

Comac jobs Nový Jičín

Požadavky

* Manuální zručnost a pečlivost
* Zájem o práci v textilní výrobě
* Spolehlivost a zodpovědný přístup
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu
* Výhodou, nikoliv podmínkou, je praxe v textilní výrobě
* Dobrý zdravotní stav

Náplň práce

* Výroba a kompletace klobouků podle předepsaných postupů
* Příprava a zpracování materiálů (textilie, plsť, stuhy)
* Kontrola kvality hotových produktů
* Udržování pořádku na pracovišti a dodržování bezpečnostních předpisů
* Spolupráce s ostatními členy týmu a mistrem výroby

Nabízíme

* Práce pouze na ranní směnu (6:30–14:30)
* Mzda až 25 000 Kč
* Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
* Příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu
* Odpovídající mzda - docházkový a výkonnostní bonus
* Zaučení do pracovních procesů – praxe není nutná
* Firemní benefity (např. příspěvek na stravování)

Poznámka

Pro více informací nás kontaktujte na BEZPLATNOU LINKU 800 720 682 kde Vám rádi zodpovíme více informací a dotazů.

Kontaktní osoba:
Klára Jalůvková
Mobil: +420 608 810 936