Dispečer mezinárodní kamionové dopravy (z51765)

Aktualizováno:

20. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Benešov

Značka:

785524004

Zařazeno na pozici:

Dispečer Benešov

Firma:

Barlett & Cenbright s.r.o.

Požadavky

- Vás láká oblast dopravy - plánování
- komunikace s dodavateli/řidiči v anglickém jazyce Vám není cizí
- nemáte zkušenosti, ale chcete se učit anebo ... máte zkušenosti z oboru a spediční firma Vás neláká
- chcete pracovat s moderními technologiemi a nápady
- máte smysl pro humor a open-space se zábavnými (občas hlasitými) kolegy Vás neodradí

Náplň práce

- organizování dopravy importů pro frigo vozidla našich dopravců od zahraničních dodavatelů, zejména ze Španělska a Beneluxu
- komunikace s dodavateli/řidiči/skladem a dalšími kolegy napříč společností
- administrativní činnost
- práce ve vlastním softwaru vyvinutém nám na míru

Nabízíme

- služební mobilní telefon a ntb
- benefit ve formě poukázek k osobním výročím
- finanční benefit k pracovnímu jubileu
- roční odměna
- výuka AJ na pracovišti
- zdravé občerstvení na pracovišti

Kontaktní osoba:
Filip Pešek