Vedoucí projektant (služební vůz) Olomouc

Aktualizováno:

20. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1614467-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* SŠ/VŠ technického směru (výhodou vodohospodářství, dopravní stavby nebo pozemní stavitelství), popř. jiný obor s přihlédnutím k praxi
* odborná praxe alespoň 3 roky, výhodou v oboru vodovodů, kanalizací a technické infrastruktury
* aktivní znalost AutoCAD/Microstation, MS Office
* schopnost pracovat v týmu, pečlivost, spolehlivost, dodržování termínů
* chuť učit se novým věcem, flexibilita, nasazení

Náplň práce

Vaším úkolem bude:
* řízení a koordinace zpracování projektové dokumentace ve všech stupních se zaměřením na liniové vodohospodářské stavby, popř. i dopravní či pozemní stavby
* návrhy parametrů stavby ve spolupráci s kolegy a koordinace přidružených profesí
* kontrola kvality a úplnosti projektové dokumentace
* odpovědnost za technické a ekonomické řešení projektu
* jednání s úřady a investory
* vedení týmu projektantů
* autorský dozor v průběhu výstavby

Nabízíme

Získáte od nás:
* motivující finanční ohodnocení 40 - 70.000 Kč dle efektivity a zkušeností
* zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
* práci v přátelském kolektivu, včetně možnosti kombinovat aktivity v terénu a kanceláři
* podporu profesionálního rozvoje a neustálé vzdělávání
* firemní benefity (stravenkový paušál 2200 Kč/měsíčně, firemní telefon, notebook, příspěvek na dopravu, firemní akce…)
* služební vůz k dispozici (dle domluvy možno využití i k soukromým účelům)
* Home office dle možností zakázek
* pružná pracovní doba

Těšíme se na Vaše reakce zasláním životopisu s kontakty, odpovídáme všem uchazečům. Pokud připojíte i pár slov do průvodního dopisu, o to více se budeme těšit na naši další komunikaci!

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová
Tel: +420 724 501 667