HR senior specialist - od 40.000 Kč

Aktualizováno:

20. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Prostějov

Značka:

60714

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na humanitní nebo lidské zdroje
* Praxi v oboru Hr ve výrobní solečnosti - nutností
* Angličtinu na velmi dobré úrovní - denní komunikace
* Orientaci v zákoníku práce a mzdové problematice
* Řidičský průkaz sk. B
* Organizační a administrativní dovednosti
* Komunikativnost a schopnost pracovat v týmu
* Schopnost pracovat s HR softwarem a systémy
* Ochota dojíždět do místa výkonu práce - VYŠKOV

Náplň práce

* Podpora HR a účetního oddělení - vstupní, výstupní formality, dokumentace, docházka, podklady pro mzdy atd.
* Vedení výběrových řízení, selekce kandidátů, příslušná dokumentace a evidence
* Starost o stávající zaměstnance
* Aktivní podílení se na náborové činnosti
* Komunikace a aktualizace potřeb oddělení napříč společností
* Reporty

Nabízíme

Hledám zkušeného PERSONALISTU! Máte výborné komunikační schopnosti? Disponujete alespoň 2 roční praxí v HR oblasti ve výrobní společnosti? Ovládáte náborové techniky a procesy? Domluvíte se anglicky? Chcete být posilou našeho HR odd.? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

* Nástupní plat od 40.000 Kč
* Velmi příjemné prémie
* Osobní ohodnocení
* Stravenkový paušál
* 25 dní dovolené
* Sick days
* Občerstvení na pracovišti
* Příspěvky na vzdělávací kurzy a dopravu
* Firemní akce
* Možnost profesního i platového růstu
* Kancelář ve Vyškově

Kontaktní osoba:
Jana Srncová
Tel: 00420775474383