Facility manager - částečný úvazek, IČO Nýřany

Aktualizováno:

19. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Nýřany

Značka:

MP 57914

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost, nyní hledáme na IČO zkušeného Správce budov pro zajištění nové budovy.
Pokud hledáte novou pracovní výzvu, budeme se těšit na Váš životopis.

zkušenosti jako Správce budov (Facility manager) více jak 3 roky
komunikativní angličtina
ŘP sk. B

Náplň práce

OSVČ ( nyní nelze zaměstnat na HPP), 20 hodin týdně
pomoc při zajištění nové budovy závodu
plánování, organizování a koordinování činností spojených s údržbou a opravami budov
komunikace se správcem budov v Holandsku a zástupce developerů

Nabízíme

úžasné vedení podniku a rodinné zázemí
stravenkový paušál
příspěvek na penzijní pojištění – 3% z ročního platu
roční bonus dle výkonu zaměstnance
benefit karta
příspěvek na dopravu (dle lokace, nad 20km 2 500kč)
káva, čaj, voda z automatu zdarma
ovocné dny každý týden

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Iveta Moniak
Tel: +420 702 159 027