Seřizovač strojů s řadou benefitů - i pro absolventy Choceň

Aktualizováno:

19. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Choceň

Značka:

MP 57384

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Právě hledáme nového kolegu na pozici seřizovače recyklačních strojů, který se chce stát členem přátelského týmu operátorů výroby a posílit tak řady prosperující mezinárodní společnosti. Čeká na vás pestrá pozice spojená se seřizováním výrobního stroje a koordinací operátorů výroby.
Firma zajišťuje bezplatnou autobusovou dopravu z okolí Pardubic, Vysokého Mýta a Ústí nad Orlicí.
Vhodné pro seniorní u juniorní kandidáty.

ochota pracovat ve 3 směnném režimu s volnými víkendy
SOU/ SŠ technické směru (strojní mechanik apod) nebo praxe se seřizováním strojů
manuální zručnost, zodpovědnost

Náplň práce

seřízení ,nastavení a základní údržba recyklačního stroje
koordinace 2- 3 operátorů výroby
práce s technickou dokumentací
spolupráce s kolegy z dalších oddělení (hlavně údržba a výroba)
kontrola a dohled nad kvalitou vyráběných dílů

Nabízíme

5 týdnů dovolené
příplatky (směnnost, přesčasy, prémie)
příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní připojištění
roční bonusy
firemní akce
věrností bonusy
motivační finanční ohodnocení
možnost využití bezplatných firemních svozů

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Lucie Luštinová
Tel: 702290139