Procesní inženýr / Technolog Tábor

Aktualizováno:

19. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Tábor

Značka:

MP 55882

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Připojte se k výrobnímu týmu jako Procesní inženýr / Technolog a budete mít jedinečnou příležitost pracovat na optimalizaci výrobních i nevýrobních procesů, získávat nové zkušenosti a růst s firmou.

SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Praxe na dané pozici, znalosti lean principů
Orientace ve výkresové dokumentaci, znalost MS Office
Schopnost komunikace v angličtině (min. B1)
Znalost štíhlé výroby výhodou
Ochota se učit, pozitivní přístup k práci, zodpovědnost

Náplň práce

Spolupráce při vývoji a implementaci nových technologických postupů
Příprava a zajištění náběhu nových projektů do výroby
Příprava procesních plánů a parametrů
Komunikace a spolupráce napříč společností

Nabízíme

Stabilitu práce v moderní mezinárodní společnosti
Příjemné pracovní prostředí s lidským přístupem ke svým zaměstnancům
Nástupní mzdu podle zkušeností s možností růstu
Možnosti odborného zaškolení a průběžného vzdělávání
Pět týdnů dovolené
Balíček zaměstnaneckých benefitů
Firemní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Marie Valentová
Tel: +420 727 924 395