Strojírenský dělník/ce. Mzda od 30 000 Kč. M/Ž Ubytování zdarma! Hodkovice nad Mohelkou

Aktualizováno:

19. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Hodkovice nad Mohelkou

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 42000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

5573*1.004

Zařazeno na pozici:

Dělník Liberec

Firma:

Manuvia Praha

Požadavky

- manuální zručnost, spolehlivost, fyzická zdatnost
- zkušenost s prací ve výrobě (automobilový průmysl) výhodou

Náplň práce

- výroba výfukových systémů
- obsluha montážních linek
- zakládání dílů dle návodu
- evidence výroby, provádění kontroly výrobků

Nabízíme

- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP)
- ubytování zdarma, či při dojezdu po ČR příspěvek 2500 Kč měsíčně
- průměrná mzda 30 000 Kč
- výkonnostní bonus 3000 – 6000 Kč (od prvního měsíce)
- stravenkový paušál 2400 Kč měsíc
- možnost získání firemní SIM karty (zvýhodněné tarify)
- karierní růst – po zaučení možno zhotovit svářečské oprávnění zdarma na
jméno zaměstnance.

Poznámka

Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes, pokud jste připraveni stát se součástí našeho týmu a pracovat v příjemném prostředí.

Kontaktní osoba:
Martina Křepelová
Mobil: +420774000638