Vedoucí výstupní kontroly Liberec

Aktualizováno:

19. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Liberec

Nabízený plat:

48000 - 53000 Kč za měsíc

Značka:

A11463

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Liberec

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Zkušenost s řízením procesů kvality ve výrobním prostředí
* Znalost systémů řízení kvality (ISO, IATF)
* Schopnost vést a motivovat tým pracovníků
* Komunikativní znalost anglického jazyka (využití při auditech)
* Zkušenost s prací na PC, zejména se systémy řízení výroby
* Schopnost efektivně spolupracovat s výrobou a logistikou

Náplň práce

Hledáme zkušeného kandidáta na pozici Vedoucí výstupní kontroly, který bude odpovídat za dohled nad procesy výstupní kontroly napříč všemi našimi závody.
Tato pozice podléhá přímo jednateli společnosti a zahrnuje úzkou spolupráci s výrobou a logistikou.
Místo výkonu práce: Liberec.
* Řízení a rozdělování směn pro pracovníky výstupní kontroly
* Koordinace potřeby externích pracovníků
* Kontrola kvality produktů a jejich soulad s výrobními standardy
* Účast na interních a zákaznických auditech, včetně komunikace v angličtině
* Zodpovědnost za dodržování ISO-IATF standardů
* Správa systémů pro řízení výroby (Q-Lanys, K2) a zpracování měsíčních reportů
* Spolupráce s odděleními výroby, logistiky a vstupní kontroly
* Přijímání rozhodnutí v oblasti kvality dílů a nápravných opatření
* Zajištění pořádku na pracovišti a vedení evidence ochranných pracovních pomůcek (OOPP)

Nabízíme

* Mzda: 50 000 Kč/měsíc
* Stravenky v hodnotě 116 Kč (ve zkušební době příspěvek zaměstnance 45 %, po zkušební době plně hrazeno zaměstnavatelem)
* Stravenková karta po zkušební době
* Benefity nahrávané na kartu – 1000 Kč každý půlrok
* 1 týden dovolené navíc
* Smlouva: Na dobu neurčitou (3měsíční zkušební doba)

Kontaktní osoba:
Petra Stančevová
Tel: +420 733 641 991