Pracovnice/K úklidu pneuservisu - jičín

Aktualizováno:

19. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Jičín

Značka:

60684

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Požadavky

* Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky s dobrou pracovní morálkou.

Náplň práce

* Úklid prodejny, kanceláře, kuchyňky, toalet, šaten

Nabízíme

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

* 400 Kč/hodinu
* ÚT a ČT 7:00-8:00/16:00-17:00
* Férové jednání
* Odpovědného zaměstnavatele
* HPP/DPP/DPČ
* Nástup 1.10.2024
* Možnost týdenních záloh za odpracované hodiny

* Pracoviště na chráněném trhu práce určeno pro ID I.-III. stupně, OZP, OZZ

* Místo výkonu práce: Hradecká 816, 506 01 Jičín

Kontaktní osoba:
Monika Kočková
Tel: 00420739291337