Najde se ajťák cestovalel s elektro vyhláškou? i absolvent (40 - 50.000 Kč) Blansko

Aktualizováno:

19. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Blansko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

0000032313

Zařazeno na pozici:

absolvent/absolventy Blansko

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru, IT nebo strojní obor
* elektro vyhláška (nemusí být aktuálně platná)
* praktické použití SQL databází
* základní znalosti hardware PC a sítí
* znalost operačních systémů MS Windows (desktop a server)
* schopnost instalovat a konfigurovat software na Windows a Linux
* schopnost diagnostikovat stav softwaru podle log souborů
* anglický jazyk – mírně pokročilý (čtení technické dokumentace, specifikace od zákazníků)
* řidičský průkaz skupiny B
* být pečlivý, samostatný a zodpovědný

Náplň práce

Hledáme SERVISNÍHO TECHNIKA SW, ajťáka s přesahem do elektra, který se po zaškolení nezalekne cestování - nejdříve CZ&SK, následně klidně celý svět. Úspěšná mezinárodní společnost již na Vás čeká! Pokud chcete spojit svůj profesní život se zajímavým zaměstnáním a realizovat se v tomto směru, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

* výjezdy k českým zákazníkům na opravy instalovaných zařízení, převážně SW (opravy systémů a zařízení systémů Radiační kontroly)
* opravy u zahraničních zákazníků, převážně SW
* instalace a oživení monitorů radiace a SW systémů
* vytváření a vedení technické dokumentace

Nabízíme

* 25 dnů dovolené
* 13. plat
* notebook + mobilní telefon
* flexibilní pracovní doba
* stravenkový paušál
* příspěvek na penzijní pojištění
* časté firemní akce
* pravidelné sportovní akce, včetně odměn pro aktivní sportovce

Kontaktní osoba:
Jan Dohnálek
Mobil: +420 601 366 308