Hledá se vedoucí odboru s osvědčením VTZ (65 - 85.000 Kč) Uherské Hradiště

Aktualizováno:

19. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Uherské Hradiště

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

65000 - 85000 Kč za měsíc

Značka:

0000032302

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* Máte prokazatelnou komerční praxi na obdobné pozici
* Splňujete legislativní podmínky (Osvědčení v oblasti VTZ)
* SŠ/VŠ v oboru elektrotechnika
* Zvládnete se domluvit anglicky (nebo ochota doučit se)

Náplň práce

Je energetika Vaší doménou? Cítíte se ve výrobě jako ryba ve vodě? Máte osvědčení VTZ? Pak jste náš člověk! Protože se naší společnosti daří a rozšiřujeme výrobu, osamostatnil se odbor energetiky, který potřebuje nového vedoucího. Budete to Vy?

* Zodpovědnost za bezpečný, bezporuchový a ekonomický provoz energetiky
* Rozvoj a modernizace energetické infrastruktury
* Podílení se na přípravě investičních projektů
* Vedení odboru a svěřeného týmu specialistů a techniků

Nabízíme

* Příležitost realizovat se a přímo se podílet na úspěchu společnosti
* Prostor pro profesní, odborný i jazykový rozvoj
* Týden dovolené navíc a sick days k tomu
* Počítat můžete se služebním notebookem a telefonem
* Samozřejmostí je i příspěvek na penzijko a propracovaný systém dalších benefitů..
* Zní to pro Vás zajímavě? Určitě nám o sobě dejte vědět, rádi se s Vámi potkáme!

Kontaktní osoba:
Jakub Šrubař
Mobil: +420 725 391 785