Wanted | Procurement Manager (80 - 120.000 Kč) Brno-město

Aktualizováno:

19. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno-město

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

80000 - 120000 Kč za měsíc

Značka:

0000032314

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* VŠ vzdělání technického směru – elektromechanika, strojírenství nebo podobný směr
* zkušenosti v oblasti nákupu, nejlépe ve společnosti vyrábějící elektrotechniku
* znalosti v oblasti mechaniky, elektroniky, montážních a výrobních technologií
* zkušenosti s přípravou smluv o spolupráci
* výhodou znalost systému SAP
* silné vyjednávací schopnosti, strategické myšlení a komunikativnost
* AJ – denní komunikace s dodavateli, vyjednávání podmínek (slovem i písmem)
* řidičský průkaz skupiny B, příležitostné cestování za dodavateli
* ochota příležitostně cestovat do zahraničí za dodavateli

Náplň práce

Hledá se PROCUREMENT MANAGER, zkušený a kvalifikovaný, do úspěšné mezinárodní společnosti. Pokud chcete spojit svůj profesní život se zajímavým zaměstnáním a realizovat se v elektrotechnickém průmyslu, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

* vyjednávání o cenách a záručních podmínkách
* budování a udržování vztahů s dodavateli
* tvorba nákupní strategie společnosti
* uzavírání smluv s dodavateli
* řízení projektů a dodržování časových harmonogramů
* pravidelný reporting top managementu společnosti
* dodržování a optimalizace nákupních procesů
* práce v podnikovém ERP systému SAP

Nabízíme

* 30 volných dnů
* 13. plat
* flexibilní začátek pracovní doby
* občerstvení na pracovišti
* stravenkový paušál
* příspěvek na stravování
* zvýhodněné zaměstnanecké tarify i pro rodinu
* možnost cestovat na služební zahraniční cesty
* parkovací místo

Kontaktní osoba:
Jan Dohnálek
Mobil: +420 601 366 308