BREMBO hledá do kmene operátor/ky montáže | bonus 30.000 Kč Havířov

Aktualizováno:

19. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Havířov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

33700 - 35000 Kč za měsíc

Značka:

1538*1.004

Firma:

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Požadavky

• na vzdělání nám nezáleží, podmínkou je min. 1 rok praxe na obdobné pozici
• budeme potřebovat Váš životopis

Náplň práce

• kompletace brzdových soustav
• potisk
• lakování
• 4 směnný provoz (2 volné víkendy v měsíci a každý čtvrtý týden volno od pondělí do čtvrtku)

Nabízíme

• práce na HPP (IHNED DO KMENE)
• mzda 33.700 - 35.000 Kč
• náborový příspěvek 30.000 Kč
• nadstandardní příplatky za práci o víkendech
• dotované stravování ve firemní kantýně (zaplatíte max. 36 Kč za celý oběd, zbytek Vám hradí zaměstnavatel)
• příspěvek na dopravu až 2.500 Kč
• kafeterie (Benefit Plus) 6.000 Kč ročně
• 5 týdnů dovolené ️
• příspěvek na penzijní připojištění až 1.000 Kč
• zaměstnanecké telefonní tarify pro Vás i pro celou rodinu
• příspěvky při životních událostech – svatba, dítě, pohřeb
• velký prostor pro karierní růst
• práci v moderním prostředí vybaveném nejnovějšími technologiemi

Poznámka

Pokud vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na možnost vás poznat osobně.

Kontaktní osoba:
Denisa Klabačková
Mobil: +420775867214