Konstruktér s Inventorem - Rudná u Prahy

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Rudná

Značka:

MP 57881

Zařazeno na pozici:

Konstruktér Praha-západ

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Hledám konstruktéra s částečnou praxí, který umí pracovat s Inventorem a domluví se anglicky. Nabízím fajn mezinárodní firmu, která se o své lidi stará. Nabízím stabilitu a možnost dalšího růstu.
Tato pozice nabízí dynamické prostředí, kde můžete využít své technické dovednosti, spolupracovat s mezinárodními kolegy a přispět k vývoji inovativních řešení pro posklizňové výrobní linky. Také firma dává možnost vyrůst dále na projektového managera apod.

Vysokoškolské nebo středoškolské technické vzdělání.
Znalost Inventoru nebo SolidWorks; znalost AutoCADu je výhodou.
Angličtina – min. B2 – komunikace s mateřskou spol. na Novém Zélandu
Znalost MS Excelu.
Výborné komunikační schopnosti a otevřenost k zpětné vazbě

Náplň práce

Tvorba 3D modelů, návrhů a výkresů dle přání zákazníků (kusová výroba)
Použití Inventoru, znalost SolidWorks je také přijatelná. Dále je nutná znalost AutoCADu
Příprava a interpretace technické dokumentace.
Efektivní komunikace se zahraničními kolegy
Silné komunikační dovednosti a otevřenost k zpětné vazbě a neustálému učení se

Nabízíme

Možnosti učení a kariérního postupu, včetně možnosti růstu do role projektového manažera.
Možnost mezinárodních cest a přestěhování se na Nový Zéland - pakliže budete chtít
25 dní dovolené
Měsíční příspěvek 1 000 Kč na Benefit kartu.
Lokace: Rudná u Prahy / Nučice, snadno dostupné autobusem (15 minut).

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Eva Zbořilová
Tel: +420 730 580 999