Obráběči a CNC operátoři | Volné víkendy a bonusy Dolní Benešov

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Dolní Benešov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

Manuvia Expert Recruitment CZ, s. r. o.

Požadavky

- SOU/SŠ technického zaměření, případně praxi v oboru
- Znalosti výkresové a technické dokumentace (stačí základní)
- Vazačský, jeřábnický průkaz VÝHODOU (případně si můžete dodělat u nás ve společnosti)
- Ochotu učit se novým věcem

Náplň práce

- Práce s CNC stroji - klasická horizontka, obrábění na karuselu, obrábění i na NC karuselu či NC soustruhu, dle Vašeho - zaměření
- Také se setkáte s technickou a výkresovou dokumentací
- Budete manipulovat s různými materiály a díly
- Vizuální kontrola dílů
- Třísměnný pracovní provoz od pondělí do pátku (volné víkendy)

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Kvartální odměny ke mzdě
- Sick days
- Cafeteria systém
- Čisté a moderní pracovní prostředí
- Stravenkový paušál
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Přátelský kolektiv
- 7,5h pracovní dobu
- Odměny při životních i pracovních jubileích
- Zvýhodněné mobilní tarify
- Možnost rozšiřovat své znalosti v oborou a posouvat se dále
- Stabilní zaměstnání

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte zaslat Váš životopis a já se Vám ráda ozvu s detaily.

Kontaktní osoba:
Nela Převozníková
Mobil: +420778785607