Montéři | HPP na dobu neurčitou a bonusy Dolní Benešov

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Dolní Benešov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Montér Opava, Zámečník Opava

Firma:

Manuvia Expert Recruitment CZ, s. r. o.

Požadavky

- SŠ s výučním listem – technika, ideálně přímo montér/zámečník
- Zkušenosti s montáží i menších technických celků (např. převodovky)
- Schopnost přečíst technickou dokumentaci
- Manuální zručnost, fyzická zdatnost, samostatnost a logické uvažování
- Zkušenosti s údržbou obráběcích strojů (CNC i klasiky)
- Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

- Montáž výrobku, kompletace výrobku a jejich částí v celek
- Další činnosti - broušení, odjehlování, lapování (leštění povrchu),
- Použití ručního nářadí k broušení, vrtání apod., hodně ruční práce
- Možnost dodělat řízení VZV (motorových i ručně vedených)
- Práce v hale, nejezdí se na výjezdy

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Kvartální odměny ke mzdě
- Cafeteria systém
- Čisté a moderní pracovní prostředí
- Stravenkový paušál
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Skvělý tým kolegů (kteří se na Vás těší)
- 7,5h pracovní dobu
- Odměny při životních i pracovních jubileích
- Zvýhodněné mobilní tarify pro Vás, vaše přátelé či rodinu
- Možnost rozšiřovat své znalosti v oborou a posouvat se dále
- Stabilní zaměstnání

Poznámka

V případě zájmu, odešlete svůj životopis a já se s Vámi brzy spojím!

Kontaktní osoba:
Nela Převozníková
Mobil: +420778785607