Konstruktér/ka Nový Bor

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Nový Bor

Značka:

MP 57878

Zařazeno na pozici:

Konstruktér Česká Lípa

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Hledám šikovného konstruktéra nebo konstruktérku, který nechce jen kreslit ale také optimalizovat různá řešení.
Přidejte se do týmu společnosti se silným zázemím.

SŠ/VŠ technického směru, nejlépe strojírenství
Dobrá orientaci v technické dokumentaci
Znalost programu VariCAD a SOLIDWORKS, programy ve kterých tvoříme
Preciznost při práci, bez ni se naši konstruktéři neobejdou
Najdeme u vás vlastnosti jako je samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost
Dobré organizační a komunikační schopnosti, nebudete na práci sám
Ochotu rozvíjet své schopnosti a dovednosti, rádi vás v tom podpoříme
Řidičský průkaz sk. B
Znalost MS Office (Excel, Word)
Uživatelská znalost SAP je pouze výhodou nikoliv podmínkou

Náplň práce

Tvorba technické a výkresové dokumentace
Optimalizace konstrukčních řešení
Technický dohled nad sklářskými foukacími stroji
Orientace ve výrobních technologiích naší společnosti
Administrativní činnost

Nabízíme

Získání dalších praktických znalostí a zkušeností v oboru
Práci ve společnosti se silným zázemím
Ohodnocení dle znalostí, zkušeností a délky praxe
Pracovní smlouvu na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Markéta Benko
Tel: +420739341365