Provozní zámečník Teplice

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Teplice

Značka:

MP 57872

Zařazeno na pozici:

Zámečník Teplice

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Místo výkonu práce v Teplicích s možností nástupu ihned.

spolehlivý, pečlivý a manuálně zručný kolega (kolegyně) s pozitivním myšlením
výúční list technického směru
praxe min. 3 roky na pozici zámečník
znalost výkresové dokumentace a technické čtení
znalost práce na PC – MS office

Náplň práce

svařování ušlechtilé oceli od 1 mm do 3 mm tloušťky
formování svarů a veškeré svařovací práce
výroba stojanů z plechových profilů a polotovarů včetně izolace
spolupráce při svařování náročných konstrukcí v týmu
posuzování svařovaných konstrukcí
broušení, čištění, neutralizace a leštění svarů
svařování závitových kolíků
čtení konstrukčních výkresů, 3D modelů

Nabízíme

26 dní dovolené, roční bonus až 50%, měsíční prémie a další benefity, např. příspěvek na stravování a PP,
motivující finanční ohodnocení
zázemí silné mezinárodní společnosti
moderní, čisté a příjemné pracovní prostředí
kvalitní zaškolení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Jana Maredová Kočárková
Tel: +420 604 226 079