Technolog lisování s AJ Vsetín

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Vsetín

Značka:

MP 57866

Zařazeno na pozici:

Technolog Vsetín

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

SŠ technického zaměření
ideálně praxe min. 2 roky na podobné pozici v automotive průmyslu
znalost s lisováním / tvářením plechu za studena podmínkou
znalost postupových a lisovacích nástrojů
Aj na komunikativní úrovni podmínkou
znalost lean metod a výrobních postupů

Náplň práce

tvorba technologických postupů a optimalizace stávajících
zpracování výrobní dokumentace a technologických předpisů
snižování prostojů a nákladů

Nabízíme

zajímavé mzdové ohodnocení
13. plat
příspěvek na penzijní připojištění
práce v nadnárodní společnosti
příspěvek na dopravu
zajištění závodního stravování nebo možnost stravenkového paušálu, firemní akce, atd.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Renáta Kolárová
Tel: +420 602 559 383