Zkušený teamleader ve výrobě - s řadou benefitů Nymburk

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Nymburk

Značka:

MP 57847

Firma:

ManpowerGroup s.r.o.

Požadavky

Právě hledáme zapáleného teamleadera výroby, který povede menší stabilní tým zkušených operátorů, kterým dokáže nejenom pomoci a poradit, ale také přinést do týmu dobrou náladu a dávku motivace.
Pokud máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti a hledáte stabilního zaměstnavatele, který vám může nabídnout mimo jiné řadu benefitů, dejte nám o sobě vědět!

SOU nebo SŠ
zkušenosti s vedením týmu z výrobní společnosti
ochota pracovat ve 3 směnném režimu
organizovanost, spolehlivost

Náplň práce

zodpovědnost za vedení svého týmu 12 pracovníků
pánování směn a rozdělování lidí na linku
dohled nad dodržováním pracovních postupů, zajištění hladkého průběhu výroby
zaučování a mentoring novým kolegům
reporting přímému nadřízenému
práce v interním systému, vedení docházky

Nabízíme

13. a 14. plat
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek na stravování
firemní akce pro zaměstnance
příspěvky na volnočasové aktivity
cafetrie systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba:
Lucie Luštinová
Tel: 702290139