Pracovník BOZP a PO - zkrácený úvazek Choceň

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Choceň

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Rodičovská dovolená

Značka:

7935

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se sériovou výrobou dílů pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta na pozici HEALTH & SAFETY pracovník (interní bezpečák).

NÁPLŇ PRÁCE

• Zajištění úkolů v oblasti BOZP a PO na pracovišti
• Pravá ruka manažera BOZP
• Reporting
• Práce s interním systémem Riskon (evidence údajů o prohlídkách, školeních)
• Spolupráce s externími dodavateli
• Doplňování lékárniček
• Provádění pravidelných kontrol a auditů

POŽADUJEME

• Odbornou způsobilost v oblasti BOZP a PO
• Orientaci v legislativě týkající se BOZP a PO
• Praxe v oboru - výhodou
• Samostatnost, zodpovědný přístup a schopnost jednat s lidmi
• Dobré komunikační a organizační schopnosti

NABÍZÍME

• Motivující příjem
• Práce v moderním prostředí stále se rozvíjející společnosti
• 5 týdnů dovolené
• Možnost občasné práce z domova
• Roční odměna
• Příspěvek na volnočasové aktivity
• Dotované závodní stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Jazykové kurzy na pracovišti
• Příjemný kolektiv
• Firemní program na výhodné telefonování i pro rodinné příslušníky
• Odměny za odpracované roky a životní jubilea
• Peněžitý bonus při narození dítěte a svatbě zaměstnance
• Firemní sportovní a společenské akce

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Kontaktní osoba:
Nela Vávrová
Mobil: 602234660