Provozní elektroúdržbář Bohumín

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Bohumín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

39000 Kč za měsíc

Značka:

394311

Firma:

Grafton Recruitment s.r.o.

Požadavky

- střední odborné vzdělání elektro zaměření
- platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 Sb., § 5 a více
- elektrotechnickou znalost, znalost čtení v elektro dokumentaci
- základní znalosti řízení el. motorů, PLC, způsobů odměřování poloh
- základní znalosti měřící a regulační techniky
- schopnost samostatného rozhodování a plánování práce
- manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem

Náplň práce

Máte elektrotechnické znalosti a zkušenosti?
Máte platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 Sb., § 5 a více?

Náplň práce:
- odstraňování závad na elektrickém zařízení se složitým ovládáním a elektronickým řízením (výměna snímačů, el. motorů atd.)
- práce na unifikovaných a termočlánkových analogových signálech, tlakových snímačích, plynových zařízení a na jejich seřízení.

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
- dotovaná strava
- závodní stravování
- motivační bonus 2000,- Kč za každý odpracovaný měsíc s plným pracovním fondem
- slevy u našich obchodních partnerů

Kontaktní osoba:
Tel: (+420) 601311209