Production controlling - medior/senior (60 - 80.000 Kč) Vyškov

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Vyškov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

60000 - 80000 Kč za měsíc

Značka:

0000032253

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* vzdělání ekonomického nebo technického směru (SŠ/VŠ)
* minimální praxe je jeden rok na obdobné pozici (ideální 2-3 roky)
* pokročilá znalost programu Excel
* znalost prostředí SAP
* anglický jazyk na komunikativní úrovni (s komunikací se setkáte na denní bázi)
* zájem o výrobní proces

Náplň práce

Baví Vás čísla, analytické myšlení a máte zájem o výrobní proces? Momentálně nabízíme pozici v controllingu produkce a kalkulacích ve výrobní společnosti. Uvítáme vzdělání ekonomického nebo technického směru (SŠ/VŠ), fajn by pro nás v tomto případě byla spíše předchozí praxe – ideálně 2-3 roky. (striktní podmínkou to ale taky není, spíše výhodou při zaučení na naše procesy). Stěžejní jsou určitě výborné analytické schopnosti a pokročilá znalost excelu, společně se zájmem o výrobní proces. Hledáme člověka, co dokáže pracovat v týmu, i napříč společností - jsme přátelský kolektiv, který táhne za jeden provaz. Rádi Vás podpoříme ve vzdělání a osobním rozvoji, na tom stavíme. Pojďme si přiblížit očekávání v rámci osobního pohovoru. Budeme se těšit na Váš životopis.

* kalkulace produktů, příprava rozpočtů
* příprava zakázek do výroby a koordinace cenových nabídek
* analýza výrobního procesu
* hledání odchylek a jejich příčin, hledání úspor
* práce s ukazateli výkonnosti, efektivity a návratnosti
* reporting managementu

Nabízíme

* 13. plat
* 5 týdnů dovolené / sick days
* flexibilní pracovní doba
* výkonové měsíční bonusy
* příspěvek na dopravu, stravování nebo údržbu uniformy
* příspěvek na volnočasové aktivity (plavání, masáže)
* pořádáme firemní akce

Kontaktní osoba:
Tomáš Svoboda
Mobil: +420 606 733 241