Technolog, CAD/CAM programátor pro víceosá obráběcí centra (40 - 55.000 Kč) Vyškov

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Vyškov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 55000 Kč za měsíc

Značka:

0000032261

Zařazeno na pozici:

Programátor Vyškov, Technolog Vyškov

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* SŠ/VŠ se zaměřením na strojírenskou technologii
* praxe jako Technolog pro obrábění nebo CNC Programátor
* zkušenost se zakázkovou výrobou výhodou
* znalost práce na PC- MS Office, CAD/CAM, Creo
* pečlivost a zodpovědnost

Náplň práce

Jste TECHNOLOG nebo PROGRAMÁTOR CNC, který hledá novou pracovní výzvu? Tak teď máte jedinečnou příležitost! Zašlete nám svůj životopis a spojíme se pro více informací.

* tvorba CNC programů pro víceosá obráběcí centra
* tvorba optimální výrobní technologie a volba nástrojů
* stanování časů jednotlivých operací
* příprava technické dokumentace dle výrobního plánu
* optimalizace výrobních procesů
* provádění technického dozoru ve výrobě

Nabízíme

* práce v moderní a prosperující společnosti
* dny volna navíc
* vánoční odměny
* příspěvek na stravování
* věrnostní bonusy, firemní akce a další....
* nástup dle domluvy
* lokalita: Slavkov u Brna a okolí

Kontaktní osoba:
Petra Malcovská
Mobil: +420 602 644 138