Nastartuj IT kariéru ve vývoji (38 - 45.000 Kč) Blansko

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Blansko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

38000 - 45000 Kč za měsíc

Značka:

0000032264

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* min. SŠ (obor informatika, kybernetika a elektrotechnika)
* základní znalost programování v jazyce C# (další jazyky výhodou
* znalost oblastí .NET, OOP a WPF výhodou
* orientaci v prostředí databáze
* základy angličtiny pro orientaci, komunikaci nevyžadujeme

Náplň práce

Máš ambice proniknout do světa IT a hledáš optimální příležitost, kde bys měl možnost se vše jako nováček naučit? Přesně tuto možnost ti nabízíme, do našeho týmu vývoje aplikací a systémů hledáme kolegy juniory, co mají zápal pro technologie a chuť se učit novému. Dokážeme tě naučit hodně, od tebe ale potřebujeme abys měl minimálně středoškolské vzdělání (Informatika, kybernetika, elektrotechnika …) a znal základní pojmy jako je C#, .NET, Oracle a zvládl se orientovat v prostředí databáze. Byla by škoda tuto příložítost nevyužít - reaguj ještě dnes, a o možné spolupráci se pobavíme.

* programování/vývoj aplikací a systémů
* úprava stávajících systému
* práce s databázemi
* testování
* práce v úzkém pohodovém kolektivu (5-6 lidí)

Nabízíme

* perspektivní zaměstnání
* odpovídající mzdové ohodnocení
* 5 týdnů dovolené
* možnost home office
* pružnou pracovní dobu
* příspěvek na stravování
* formy vzdělání a odborné kurzy
* příjemnou atmosféru firmy, kde se žije nejen prací ale i mimopracovními aktivitami
* firemní akce

Kontaktní osoba:
Tomáš Svoboda
Mobil: +420 606 733 241