Angular vývojář pro webové logistické aplikace (65 - 85.000 Kč) Hlavní město Praha

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

65000 - 85000 Kč za měsíc

Značka:

0000032249

Zařazeno na pozici:

Vývojář Praha

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* Už jste se setkal/a s podobnou pozicí?
* Toužíte podílet se na nových systémech a technologiích?
* Umíte anglicky číst v technické dokumentaci?
* Zkušenosti s Typescriptem jsou zde výhodou ?

Náplň práce

Toužíte po práci na významném projektu a zvládáte číst technickou dokumentaci v angličtině? Pak je tato nabídka právě pro vás! Přidejte se k našemu IT oddělení a vyvíjejte klíčové části inovativní logistické webové aplikace!

* Vývoj a úprava nových softwarových modulů pro logistiku.
* Tvorba a údržba webových aplikací pomocí Angular Frameworku.
* Práce s verzovacími nástroji Git a GitLab, včetně správy Pull Requestů.
* Implementace oboustranné real-time komunikace s využitím WebSocket a GraphQL.
* Postupování a orientace podle technické dokumentace.

Nabízíme

* podporující, přátelský kolektiv
* nadstandardní počet dní dovolené
* 1 den HO týdně
* stravenkový paušál více jak 150 Kč den

Kontaktní osoba:
Kateřina Kočková
Mobil: +420 602 335 781