Vývojář SW pro automatizované stroje | s AJ (až 60.000 Kč) Ústí nad Orlicí

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Orlicí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

až 60000 Kč za měsíc

Značka:

0000032252

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* ideálně VŠ technického zaměření (nebo SŠ s relevantní praxí)
* zkušenost s programováním v C/C#
* alespoň základy programování jednoúčelových strojů (PLC, roboti)
* zájem o propojení vývoje, elektrotechniky a výrobních procesů
* AJ pro komunikaci slovem i písmem (min. B1)

Náplň práce

Naše stroje jdou do celého světa, tak buď u toho i TY! Posilujeme náš vývojářský tým, tudíž hledáme dalšího nadšence, který bude u našich projektů od začátku do konce. Pokud tě nebaví vývoj u produktů, který si nemůžeš ani "ohmatat", tak u nás jsi na správném místě. Patříme mezi jedničky na trhu, tak pojď s námi růst!

* budete součástí menšího týmu v rámci vývoje SW pro naše stroje
* pracujeme jak s jinými SW, tak vyvíjíme náš v jazyku C
* optimalizace stávajících aplikací dle požadavků zákazníků
* budete u všeho od začátku do konce (tedy od představy zákazníka až po rozjetí stroje)
* součástí bude i sledování trendů v oboru a průběžné vzdělávání se
* propojení technických oborů - IT s elektrotechnikou

Nabízíme

* zaučení zkušenými kolegy - nenecháme vás ve štychu
* pružná pracovní doba
* 5 týdnů dovolené
* zajištěné stravování a občerstvení
* různé příspěvky (doprava, pojištění, dovolená, atd.)
* smlouva na dobu neurčitou
* moderní prostory s příjemným zázemím

Kontaktní osoba:
Barbora Chaloupková
Mobil: +420 725 428 073