IT Specialista administrátor (50 - 70.000 Kč) Hlavní město Praha

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

50000 - 70000 Kč za měsíc

Značka:

0000032256

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* znalost HW Lenovo, Fujitsu, IBM
* znalost OS: Windows, Linux
* naše aplikace jsou psané převážně v .NET
* znalost skriptování (Bash, Shell, apod.)
* výhodou: MS SQL, Oracle DB administrace, VMware, MS Active Directory, Exchange, znalost LAN, IPsec. VPN

Náplň práce

Hledáme šikovného IT administrátora! Nabízíme hlavní pracovní poměr, plný úvazek a smlouvu na neurčito. Nachátíme se v Praze - Chodov.

* Instalace, správa a monitorovaní infrastruktury pro testovací prostředí
* Tvorba instalačních manuálů a příruček.
* Rozvoj koncepce infrastruktury a vlastní vývoj nástrojů pro rutinní úkoly (skriptování).
* Úzká spolupráce s testery a technickou podporou, vývojem a architekty
* Podpora zákaznických projektů

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
* Příjemné pracovní prostředí
* Pružná pracovní doba
* Home Office dle domluvy
* Firemní notebook
* Příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění
* Angličtina na pracovišti s rodilým mluvčím
* Firemní sportovní aktivity dle výběru

Kontaktní osoba:
Kateřina Vybíhalová
Mobil: +420 720 970 919