Účetní – junior (mzda na vyžádání) Brno-město

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno-město

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

0000032265

Zařazeno na pozici:

Junior účetní Brno, Účetní Brno

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
* Základní znalost účetních principů a předpisů
* Zkušenost s účetním softwarem (výhodou)
* Dobrá znalost práce s MS Office (zejména Excel)
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu
* Pečlivost, zodpovědnost a chuť učit se novým věcem

Náplň práce

Rozšiřujeme náš tým, a tak hledáme Junior účetní/ho, který nám pomůže s každodenními účetními úkoly a podpoří naši finanční agendu. Pokud máte zájem o kariéru v účetnictví, rádi se učíte novým věcem a máte alespoň základní zkušenosti s účetními programy, tato pozice je pro vás ideální. Neváhejte nám zaslat svůj životopis.

* Zpracování a účtování přijatých faktur
* Správa bankovních výpisů a pokladen
* Příprava podkladů pro měsíční a roční závěrky
* Podpora hlavního účetního při různých úkolech
* Práce s účetním softwarem a MS Excel

Nabízíme

* Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
* Příjemné pracovní prostředí v dynamickém týmu
* Zajímavé finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
* Flexibilní pracovní dobu
* Lokalita: Brno

Kontaktní osoba:
Hana Novotná
Mobil: +420 720 051 885