Finanční Controller (60 - 90.000 Kč) Brno-město

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno-město

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

60000 - 90000 Kč za měsíc

Značka:

0000032266

Zařazeno na pozici:

Controller Brno

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání v oboru finance, ekonomie nebo účetnictví
* Zkušenosti na podobné pozici
* Anglický jazyk – B2
* Silné analytické schopnosti a zkušenosti s finančními nástroji
* Výborné komunikační a organizační dovednosti
* Znalost problematiky nákupu dodávek a služeb

Náplň práce

Jste zkušený finanční profesionál s vášní pro detailní analýzu a strategické plánování? Máte za sebou pár let zkušeností v oblasti finančního řízení a chcete se podílet na klíčových rozhodnutích ve stabilní a rostoucí společnosti? Hledáme zkušeného Finančního Controllera. Ozvěte se nám zasláním životopisu.

* Příprava, analýza a reporting finančních výkazů a rozpočtů
* Monitoring a vyhodnocování finančních výkonů společnosti
* Identifikace a analýza odchylek mezi plánovanými a skutečnými výsledky
* Podpora při přípravě finančních plánů a strategických analýz
* Spolupráce s ostatními odděleními a poskytování finanční podpory pro jejich potřeby

Nabízíme

* Atraktivní platové ohodnocení
* Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
* Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
* Pružná pracovní doba
* 5 týdnů dovolené
* Stravování v místě pracoviště
* Příspěvek na stravování
* Lokalita: Brno

Kontaktní osoba:
Hana Novotná
Mobil: +420 720 051 885