Obsluha CNC nebo NC strojů (35 - 45.000 Kč) Přerov

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Přerov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 45000 Kč za měsíc

Značka:

0000032270

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* vzdělání technického směru nebo praxe na obdobné pozici
* zkušenosti s obsluhou jakéhokoliv CNC nebo NC stroje
* znalost práce s výkresovou dokumentací a základními dílenskými měřidly
* ochota práce na 2 nebo 3 směny (Po-Pá, 8 hod.)

Náplň práce

Jste absolventem strojírenského oboru nebo člověk již s praxí v obsluze CNC nebo NC/konvenčních strojů a hledáte uplatnění na této pozici? Tak se nám neváhejte ozvat! Aktuálně nabízíme zaměstnání na pozicích Obsluhy CNC laseru, Obsluhy CNC obráběcího centra, Obsluhy ohraňovacího lisu, Obsluhy svařovacích robotů a také obsluhu konvenčních a CNC soustruhů! Zašlete nám svůj životopis a nenechte si ujít tuto pracovní příležitost!

* obsluha vybraného CNC nebo NC stroje, dle Vaší preference a Vašeho výběru
* výroba kovových dílů (malosériová i velkosériová výroba)
* kontrola kvality výrobku pomocí dílenských měřidel
* práce s výkresovou dokumentací

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* roční odměny v rámci 13. mzdy
* možnost zaučení se na více CNC nebo NC strojích
* příspěvek na dojíždění
* příspěvek na stravování
* příspěvek na mobilní tarif
* další volitelné firemní benefity
* firemní akce a další...

Kontaktní osoba:
Jakub Kovařík
Mobil: +420 602 559 289