Expedient/ka Velký Osek

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Velký Osek

Nabízený plat:

29000 - 34500 Kč

Značka:

30028820785

Firma:

Jelínek - MDT, a.s.

Náplň práce

První kontakt:
e-mail: administrativa@jelinek-mdt.cz

Pracovní doba: 6:00 - 14:30 hod, 8 hodin denně, 40 hod týdně.
Víkendy a svátky volné.
Nástup možný ihned.
Práce vhodná zejména pro ženy.

Náplň práce:
Budete zodpovědný/á za zabalení dílů a materiálu určeného pro přepravu
Provádět vizuální kontrolu před odesláním
Balit materiál dle požadavků k odeslání a předpisů pro balení dílů
Předávat zásilky přepravním společnostem
Připravit dokumentaci odesílaného materiálu v interním počítačovém systému
Vedení stavu skladů.

Požadujeme:
Manuální zručnost
Samostatnost a odpovědnost.

Nabízíme:
Nástupní mzda 29.000 HM, po zkušební době o 5.500 Kč HM více (= benefity specifikované níže) + příplatky dle zákoníku práce
Benefity: prémie za plnou docházku měsíčně ve výši 2.000,- Kč HM; hodnocení mistra ve výši 3.500,- Kč HM; stravenkový paušál ve výši 82,5 Kč na den = cca 1815,- Kč v čistém; k tomu příspěvek na firemní stravování ve výši 60 Kč za 1 jídlo denně cca 1320,- Kč v čistém, příplatky dle zákoníku práce (příplatek za práci přesčas, příplatek za práci v sobotu a v neděli)
Přátelský a kolegiální tým
Moderní výrobní prostory a umístění firmy v klidné lokalitě v obci Velký Osek
Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti.