IT / marketing manažer Semily

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Semily

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč

Značka:

29792420727

Firma:

FASHION STYLE - POSTFORMING ELEMENTE, s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

vzdělání: SŠ, VOŠ,BC,VŠ

Požadujeme: výborná znalost práce na PC , logické a kreativní myšlení, efektivní komunikace, samostatnost, dobré plánování a organizace práce, řidičský průkaz - skupina B , znalost německého jazyka výhodou.

Náplň práce: technická údržba počítačových systémů a dalších zařízení výpočetní techniky, správa síťové infrastruktury, poskytování technické podpory uživatelů.

Kontakt: e-mailem