Provozář - údržbář, elektrikář Jablonec nad Nisou

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Jablonec nad Nisou

Nabízený plat:

18900 - 27260 Kč

Značka:

29544820758

Firma:

Krajské ředitelství policie Libereckého kraje

Požadavky

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Další složky platu: zvláštní příplatek ve výši 2 200,- Kč, osobní příplatek 2.000,- Kč

Vzdělání: SOU, ÚSO s maturitou, primárně - elektrikář, odborná způsobilost dle vyhl. 50/1978 Sb. nebo vyhl. 194/2022 Sb. (odborná způsobilost v elektrotechnice)

Požadované dovednosti a schopnosti:
- Praxe v oboru elektrikářských prací
- Řidičské oprávnění min. skupiny B podmínkou
- Samostatnost, vysoké pracovní nasazení
- Trestní a občanskou bezúhonnost

Popis pracovní činnosti:
- Opravy a údržba elektrické instalace v objektech nebo elektrických zařízení
- Instalace nových rozvodů elektrické energie
- Různorodé řemeslnické práce při údržbě ubytovacích a jiných objektů
- Zajišťování běžné údržby, vytápění, temperování, ochrany, větrání, úklidu
- Zajišťování provozu jednotlivých objektů po technické stránce

Nabízíme: Indispoziční volno (5 dní), 25 dní dovolené

Kontakt:
e-mailem - do předmětu uvádějte "Provozář". Motivační dopis včetně strukturovaného životopisu zasílat do 15. 7. 2024.
telefonicky Po-Pá od 7,00 - 15,30 hod.