Referent/ka zákaznického servisu e-shopu Těmice

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Těmice

Nabízený plat:

24000 Kč

Značka:

30033400737

Firma:

Nutsman s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Co nabízíme? Zajímavé a perspektivní zaměstnání na HPP, přátelský kolektiv, kancelář v Těmicích u Hodonína, měsíční mzda od 24 000 Kč, firemní telefon, notebook, příspěvek na stravování, slevu na nákupy ve firemní prodejně, ranní pauza navíc, flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domu.

Co bude náplní práce? Každodenní komunikace se zákazníky - telefonicky, emailem, přes sociální sítě , vyřizování požadavků zákazníků, kompletní zajištění chodu B2B zakázek, zajištění podkladů pro fakturaci velkoobchodních dodavatelů, v případě potřeby pomoc ve skladu/obchodu společnosti, úzká komunikace se skladem společnosti, logistikou, obchodním oddělením.

Co očekáváme? Časovou flexibilitu, min. středoškolské vzdělání, relevantní praxi v oblasti práce se zákazníky nebo příbuzném oboru min.1 rok, porozumění základních pravidel účetnictví, český jazyk slovem/písmem na perfektní úrovni, příjemné vystupování, komunikativnost, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, loajalitu, týmového ducha, znalost práce na PC
znalost účetního systému POHODA a systému SHOPTET výhodou. ŘP skupiny B.
Kontakt na mail.