Finanční Controller/ka Bor

Aktualizováno:

17. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Bor

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

2000362765

Zařazeno na pozici:

Controller Tachov

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, který se zabývá logistickým řízením, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Finanční Controller/ka.

Náplň práce:
* Analýza měsíčních výsledků (náklady, zisky, ztráty, bilance), identifikace odchylek a navrhování nápravných opatření
* Kontrola dodavatelských faktur
* Účast na tvorbě finančních plánů
* Pravidelný reporting (měsíční, čtvrtletní, roční)
* Práce v účetním systému Helios
* Spolupráce při měsíčním hodnocení výsledků s operativními odděleními
* Komplexní správa controllingu
* Podpora a zastupování oddělení nákupu
* Kontrola správnosti přiřazování nákladů k jednotlivým projektům
* Aktivní zapojení do tvorby nových controllingových procesů a zlepšování stávajících nástrojů

Požadujeme:
* SŠ vzdělání ekonomického zaměření
* Znalost účetních a daňových předpisů
* Výbornou znalost MS Office, zejména Excelu (znalost Heliosu a SAPu výhodou)
* Znalost německého nebo anglického jazyka na úrovni B2
* Výbornou znalost češtiny
* Samostatnost, zaměření na výsledek, systematický přístup
* Analytické schopnosti, pečlivost a odpovědnost
* Spolehlivost a týmové spolupráce

Nabízíme:
* Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní rodinné firmě s moderním přístupem
* Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
* Dlouhodobou spolupráci
* Možnosti školení a jazykové kurzy v pracovní době
* Motivační finanční ohodnocení
* Roční bonus až 100 % měsíční mzdy
* Výhodné bankovní produkty a mobilní tarify
* Příspěvek na stravování
* Odměny za doporučení nových zaměstnanců
* 5 týdnů dovolené
* Možnost práce z domova až dva dny v týdnu
* Flexibilní pracovní dobu
* Nástup možný ihned nebo dle dohody
* Místo výkonu práce: Bor – Nová Hospoda

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant