Kolega/kolegyně v čistírně až 38 000 Kč + Bonusy Praha

Aktualizováno:

21. 10. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce

Nabízený plat:

28000 - 38000 Kč za měsíc

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Čistírna Cleany.cz hledá nové posily do týmu!Až 38 000 Kč měsíčně + Bonusy

Jste milovníci vůně čerstvě vypraného prádla? Nebo jen hledáte práci, která vás
naplní a přinese slušnou odměnu? Přidejte se k nám do Cleany.cz a buďte součástí
týmu, který dává čistotě nový rozměr!

Co vám nabízíme:
Nástup ihned nebo po domluvě – flexibilita je klíčem!
Práce v obchodním centru – výborná dostupnost!
Krátký/dlouhý týden – směny na 12 hodin.
Až 38 000 Kč měsíčně po zapracování + motivační bonusy
Moderní technologie – pracujte s nejnovějšími stroji a ekologickými postupy.
Rychlý růst – naučíme vás vše od základů, ať už máte zkušenosti nebo ne.
Příspěvek na stravu – na hladovění u nás není čas!
Práce na HPP s dlouhodobou stabilitou a smlouvou na dobu neurčitou.
Skvělé pracovní prostředí – přátelský kolektiv a férový přístup je naše mantra.

Co vás čeká:
Čištění a žehlení prádla – Naučíme vás vše, co potřebujete znát, abyste se stali
odborníkem.
️Komunikace se zákazníky – Buďte tváří Cleany.cz a zajistěte našim zákazníkům ten
nejlepší servis.
Jednoduchá práce s moderními stroji – Usnadněte si práci s našimi technologiemi.

Jací byste měli být?
Spolehlivý a zodpovědný – Na vás se můžeme spolehnout.
Energický a pozitivní – Vaše dobrá nálada je náš motor.
Samostatný po zaškolení – Po zaučení budete hvězdou týmu.
️Komunikativní – Schopnost mluvit s lidmi je klíčová.

Proč Cleany.cz?
● Vůně čistoty každý den – Kdo by to nechtěl?
● Práce, která vás odmění – Nejen finančně, ale i pocitem dobře odvedené práce.
● Dlouhodobá stabilita – Jsme tu, abychom zůstali.
● Příjemný kolektiv – Naše pracovní prostředí si zamilujete.

Zní to jako práce pro vás?
Neváhejte a napište nám! Pošlete nám krátké shrnutí vaší zkušenosti, nebo jednoduše dejte
vědět, proč byste chtěli být součástí našeho týmu!Těšíme se na vás!

Kontaktní osoba:
Recepce
Mobil: +420 605 588 885