Pracovník/ce úklidu - bestdrive - kralupy nad vltavou

Aktualizováno:

17. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Mělník

Značka:

60529

Zařazeno na pozici:

absolvent/absolventy Mělník

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Požadavky

* Dobrou pracovní morálku, pečlivost, spolehlivost

Náplň práce

* Hledáme nové kolegy a kolegyně na úklid

Nabízíme

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

* 200 Kč/hodinu
* 2h/ dvakrát týdně
* Férové jednání
* Odpovědného zaměstnavatele
* Pracovní smlouvu, DPP, DPČ
* Nástup 1.10.2024
* Možnost týdenních záloh za odpracované hodiny

* Práce je vhodná i pro OZP, důchodce, absolventy, MD

* Místo výkonu práce: Místo výkonu práce: Vodárenská 732,278 01 Kralupy nad Vltavou - Lobeček

Kontaktní osoba:
Monika Kočková
Tel: 00420739291337