Seřizovač Bor u Tachova

Aktualizováno:

17. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Bor u Tachova

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30100 - 37000 Kč za měsíc

Značka:

13

Zařazeno na pozici:

Seřizovač Tachov

Firma:

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Požadavky

- Střední odborné vzdělání v oboru strojírenství nebo příbuzném oboru výhodou
- Praxe na pozici seřizovače výrobních strojů výhodou nikoli podmínkou
- Manuální zručnost a technické myšlení
- Schopnost pracovat samostatně i v týmu
- Zodpovědný přístup a pečlivost
- Ochota pracovat na směny
- Základní znalost práce s PC (MS Office)

Náplň práce

- Provádění seřizování a nastavování strojů a zařízení před zahájením výrobního procesu.
- Kontrola správného fungování strojů a zařízení během výroby.
- Odstraňování drobných poruch a provádění běžné údržby strojů.
- Zajištění dodržování bezpečnostních předpisů a postupů při práci se stroji.
- Vedení záznamů o prováděných seřizovacích a údržbových činnostech.
- Spolupráce s techniky a obsluhou strojů při řešení složitějších problémů.

Úspěšný kandidát by měl mít technické vzdělání (ideálně v oboru strojírenství nebo příbuzném oboru), praktické zkušenosti se seřizováním výrobních strojů a zařízení (nemusí být velké), dobrou manuální zručnost a pečlivost.

Nabízíme

- Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem a výkonům
- Možnost dalšího profesního rozvoje a školení
- Příjemné pracovní prostředí v moderních výrobních prostorách
- Týmová spolupráce a přátelský kolektiv
- Možnost využití zaměstnaneckých slev a benefitů
- Dovolená navíc (5 týdnů)
- Měsíční prémie
- 13. mzda
- Závodní stravování

Kontaktní osoba:
Permanent Placement
Tel: 420724277554