Stavbyvedoucí – 1denní výjezdy! #2355 Náměšť nad Oslavou

Aktualizováno:

17. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Náměšť nad Oslavou

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Stavbyvedoucí Třebíč

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Požadavky

* Vzdělání v oboru stavebnictví (min. SŠ s maturitou)
* Praxe na obdobné pozici min. 5 roky
* Řidičský průkaz skupiny B
* Znalost stavebních technologií a procesů
* Schopnost číst stavební výkresy a dokumentaci
* Odpovědný přístup k práci, samostatnost a flexibilita

Náplň práce

* Řízení a koordinace stavebních projektů
* Dohled nad kvalitou a dodržováním harmonogramu stavebních prací
* Komunikace s dodavateli, investory a dalšími zainteresovanými stranami
* Provádění kontroly v souladu s projektovou dokumentací

Nabízíme

* Motivační finanční ohodnocení včetně bonusů za splnění svěřených úkolů
* Zajímavou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí
* Každodenní návrat domů
* Služební automobil i k soukromým účelům
* Mobilní telefon a notebook
* Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
* Lokalita: kraj Vysočina

Poznámka

Společnost Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnost Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Kontaktní osoba:
Dominika Jechová
Tel: 602 642 915