IT vedoucí vývoje/ IT team leader – kdepak jsi? (75 - 120.000 Kč) Ostrava-město

Aktualizováno:

17. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava-město

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

75000 - 120000 Kč za měsíc

Značka:

0000032221

Zařazeno na pozici:

Leader Ostrava

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* Máte praxi alespoň 4 roky na obdobné pozici, kde jste vedl tým 20 lidí
*(Máte zkušenosti s náborem, se schvalováním docházky, rozvojem zaměstnanců)
* Prokazatelné zkušenosti se zpracováním technického návrhu řešení aplikace (architektura, návrhy SW pro zdravotnictví)
*Výhodou je, že jste vyvíjel v Javě a znáte technologie jako SQL, React

Náplň práce

Baví Vás spolupracovat s ajťáky, kde můžete pomáhat celému týmu od A do Z? Máte v tom praxi a při tom nejste úplný nováček? Tak jste tady správně! Nyní hledáme seniornějšího IT architekta, který dokáže mít pod sebou 20 lidí a nezalekne se toho… Tak co? Je to něco pro Vás?

* Máte za sebou zkušenost s větší SW architekturou, nebo jste pracoval jako IT Architect

* Spolupracovat s vývojáři, testery a analytiky
* Znáte systém z pohledu jeho provozu, na vlastních serverech nebo v cloudu
* Máte rádi agilní prostředí a živé diskuze, kde se aplikuje to nejlepší řešení
* Dokážete porozumět zadání a samostatně ho vypracovat
* Nebojíte se komunikovat s lidmi a obhájit si své názory

Nabízíme

* Práce v stabilní firmě, kde panuje neformální prostředí a přátelská atmosféra
* HPP úvazek na dobu neurčitou
* 5 týdnů volna za rok s možností home office
* Multisport kartu a Cafeterie
* Firemní tarif
* Množství firemních benefitů (až 30 dní dovolené, firemní kurzy a školení)
* sick days

Kontaktní osoba:
Hong Nhung Tranová
Mobil: +420 722 902 374