FPGA/vhdl Inženýr – Tvůrce Revolučních Technologií (85 - 105.000 Kč) Brno-město

Aktualizováno:

17. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno-město

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

85000 - 105000 Kč za měsíc

Značka:

0000032222

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* Předchozí zkušenosti s programováním v jazyce VHDL.
* Praktická zkušenost s FPGA od Xilinx, AMD nebo jeho obdobami.
* Schopnost používat verzovací systém GIT.
* Znalost operačního systému Linux na úrovni běžného uživatele.
* Pasivní znalost angličtiny.

Náplň práce

Máte chuť podílet se na vývoji průlomových zařízení, která nejsou přístupná veřejnosti? Tato pozice je ideální pro ty, kdo touží vidět hmatatelné výsledky svého úsilí a chtějí formovat budoucnost technologie.

* Návrh a realizace kódu pro specifické aplikace
* Zlepšování a aktualizace metod v oblasti vývoje.
* Aktivní účast na návrhu a vývoji nových systémů v rámci týmu.
* Tvorba a nasazení kódu pro FPGA čipy pomocí jazyka VHDL.

Nabízíme

* Atraktivní finanční odměny za výkonnost a dosažené výsledky.
* Flexibilita práce z domova podle potřeby.
* Extra týden dovolené a sick days pro vaši pohodu a zdraví.
* Parkování přímo před společností.
* Příležitosti pro osobní a profesní rozvoj prostřednictvím školení a kurzů.

Kontaktní osoba:
Kateřina Kočková
Mobil: +420 602 335 781