Inženýr FPGA/vhdl – Formujte Budoucnost Technologie (90 - 110.000 Kč) Brno-město

Aktualizováno:

17. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno-město

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

90000 - 110000 Kč za měsíc

Značka:

0000032223

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* Minulá praxe v používání jazyka VHDL.
* Pracovní znalost FPGA čipů od Xilinx, AMD nebo jejich ekvivalentů.
* Schopnost efektivně používat nástroje pro verzování.
* Ovládání operačního systému Linux na běžné uživatelské úrovni.
* Pasivní znalost pro čtení a psaní technické dokumentace.

Náplň práce

Jste nadšenec do elektroniky a máte vášeň pro vývoj průlomových zařízení, které nejsou běžně dostupné? Pojďte se připojit k našemu týmu!

* Návrh a realizace kódu pro specifické aplikace v oblasti FPGA.
* Zlepšování a aktualizace pracovních metod a postupů v oblasti vývoje hardware a software.
* Úzká spolupráce s kolegy na návrhu a vývoji nových systémů.
* Spolupráce s analytiky na analýze signálů v Matlabu a jejich implementace do FPGA čipů.
* Tvorba a nasazení kódu pro FPGA čipy v jazyce VHDL

Nabízíme

* Flexibilita práce z domova podle potřeby.
* Atraktivní finanční odměny.
* Extra týden dovolené a sick days.
* Příležitosti pro osobní a profesní rozvoj prostřednictvím školení a kurzů.
* Parkování přímo před společností.

Kontaktní osoba:
Kateřina Kočková
Mobil: +420 602 335 781