Účetní | Back Office Specialist | Part-time + Home-office (20 - 35.000 Kč) Brno-město

Aktualizováno:

17. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno-město

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Nabízený plat:

20000 - 35000 Kč za měsíc

Značka:

0000032227

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* Máte za sebou komerční praxi v účetnictví
* Skvěle si rozumíte s Excelem
* Jste precizní a máte smysl pro detail
* Zvládnete se domluvit anglicky (nebo německy)

Náplň práce

Máte zkušenosti s účetnictvím? Umíte to s Excelem? Hledáte flexilbí pracovní úivazek? Pak jste na správné adrese! Do našich brněnských kanceláří hledáme posilu pro back-office. Nabízíme 75% home-office a částečný úvazek – ideálně kolem 20 hodin týdně. Je to přesně to, co hledáte?

* Zpracování faktur a pomoc při měsíčních a ročních uzávěrkách
* Příprava finančních reportů
* Spolupráce s externími účetními
* Zajištění podkladů pro mzdy a správa pracovních smluv

Nabízíme

* Dlouhodobou spolupráci na částečný úvazek
* 75% home-office (a po zapracování klidně více)
* Možnost spolupráce na pracovní poměr nebo IČO
* Přátelský kolektiv a kanceláře v centru Brna
* Příležitosti k profesnímu růstu a rozvoji
* Pokud to pro Vás zní zajímavě, určitě nám dejte vědět!

Kontaktní osoba:
Jakub Šrubař
Mobil: +420 725 391 785