Testovací Inženýr – Ovlivněte vývoj inovativních systémů (70 - 80.000 Kč) Hlavní město Praha

Aktualizováno:

17. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

70000 - 80000 Kč za měsíc

Značka:

0000032228

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* Předchozí praxe s vývojem automatizovaných testů.
* Zkušenost s programování v Javě.
* AJ na komunikační úrovni, jelikož je část našeho týmu i ze zahraničí.
* Výhodou je znalost technologií jako Kubernetes, Jira, nebo JAMA.

Náplň práce

Připojte se k našemu týmu a hrajte klíčovou roli v testování nové generace komunikačního systému. Vaše práce bude zásadní pro zajištění jejich spolehlivosti a efektivity. Staňte se součástí inovativního projektu s globálním dopadem!

* Analýza požadavků a návrh testů.
* Vývoj a údržba automatizovaných testů, například v Javě, Groovy či Gherkin.
* Podpora v plánování projektu.
* Analýza chyb a jejich reportování.
* Spolupráce s ostatními členy týmu, vývojáři i architekty.

Nabízíme

* flexibilní pracovní dobu dle osobních preferencí
* možnost Home Office
* 5 týdnu volna + sick days
* profesní a jazykové kurzy
* multisport karta
* občerstvení na pracovišti + stravenky

Kontaktní osoba:
Kateřina Kočková
Mobil: +420 602 335 781