Vývojář SW Testů – Telekomunikační Inovace (75 - 85.000 Kč) Hlavní město Praha

Aktualizováno:

17. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

75000 - 85000 Kč za měsíc

Značka:

0000032229

Zařazeno na pozici:

Vývojář Praha, Vývojář SW Praha

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* Zkušenost s tvorbou automatizovaných testů.
* Znalost programování v jazyce Java.
* Schopnost komunikovat anglicky s mezinárodním týmem.
* Orientace v technologiích jako Kubernetes, Jira nebo JAMA - výhodou.

Náplň práce

Hledáme talentované jednotlivce, kteří chtějí přispět k inovacím v oblasti telekomunikací. Připojte se k našemu týmu a uplatněte své zkušenosti s automatizovanými testy a programováním v jazyce Java!

* Implementace a správa testů v jazycích jako Java, Groovy nebo Gherkin.
* Analýza specifikací a tvorba testovacího designu pro zadané části.
* Příspěvek k odhadům a plánování dalších etap projektu.
* Identifikace chyb a příprava reportů.
* Týmová spolupráce na zajištění hladkého průběhu projektu.

Nabízíme

* Více jak 20 dní volna + sick days
* Možnost Home Office
* Různé možnosti občerstvení během pracovního dne a příspěvek na stravování.
* Možnost k dalšímu profesnímu a jazykovému rozvoji.
* Příspěvek na sportovní aktivity a wellness.

Kontaktní osoba:
Kateřina Kočková
Mobil: +420 602 335 781