PHP Backend Developer | Hybridní režim (50 - 80.000 Kč) Hlavní město Praha

Aktualizováno:

17. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

50000 - 80000 Kč za měsíc

Značka:

0000032232

Zařazeno na pozici:

developer Praha

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Požadavky

* Máš prokazatelnou komerční praxi s vývojem
* Skvěle si rozumíš s PHP
* Máš zkušenosti s relačními databázemi
* Výhodou (ne podmínkou) je SŠ/VŠ v oboru IT

Náplň práce

Je Tvojí doménou backend? Baví Tě PHP? Pak jsi na správné adrese! Právě hledáme posily do backend týmu, který se zaměřuje na vývoj pokročilých aplikací. Můžeme Ti slíbit malý tým nadšenců, neformální atmosféru a možnost hybridní spolupráce. Můžeš si taky vybrat, jestli preferuješ pracovní poměr nebo spolupráci na IČO. Zní to pro Tebe zajímavě?

* Vývoj backendu našich aplikací
* Spolupráce s frontend týmem, testery a analytiky
* Robustní a čistý kód
* Příležitost podílet se na celém vývojovém cyklu

Nabízíme

* Možnost spolupráce na pracovní poměr nebo IČO
* Pružnou pracovní dobu a možnost pravidelné práce z domu
* Sick Days, dotovanou MutliSport kartu a stravenky
* Počítat můžeš i s občerstvením na pracovišti (káva, čaj, ovoce)
* Možnost externích i interních školení a kurzů
* Pokud to pro Tebe zní zajímavě, dej nám vědět!

Kontaktní osoba:
Jakub Šrubař
Mobil: +420 725 391 785